Super Bowl 2013 reklamos

Pin It

Super_BowlSuper Bowl (liet. Super Taurės) rungtynes tikriausiai yra vienintelis kartas metuose, kai tą dieną amerikiečių mėgstamiausio sporto- amerikietiško futbolo (jeigu tai galima pavadinti sportu ir tuo labiau futbolu) pertraukėlių metu yra rodomos auksčiausios klasės reklamos su pačiais žinomiausiais aktoriais, kad tik įtikti bukiems amerikiečiams. Tad kviečiu pasižiūrėti keletą man labiausiai patikusių reklamų.

Kadangi automobiliams nesu svetimas, o ypač kai jie tokie greiti ir gražūs, tiesiog negaliu atsispirti. Tad pradėkime nuo Audi reklamos- „Išleistuvės“.

Tikras vyras turi kvepėti gerai. Jau nujaučiate apie ką aš? Reklamos apie tikrą vyriškumą ir kvapo stiprumą, tačiau šioje kovoje du priešininkai: puikiomis reklamomis pasižymintis Old Spice ir taip pat bandantis neatsilikti AXE.

Tikriausiai turime ir mes bent po vieną tokį draugą, kuriam gerai net tada, kai būna visiška nesėkmė. Tikriausiai čia jo sėkmės paslaptis- Wolksvagen.

Žinoma, čia tik maža dalelė reklamų parodytų Super Bowl Big Game metu. Viskas reklamas galima pamatyti tam skirtame YouTube kanale. Galbūt kurios nors iš šių reklamų pateks tarp geriausių ir bus apdovanotos Kanų liūtuose.

One thought on “Super Bowl 2013 reklamos

  1. Sveikinimai !Sita bloga ka tik atradau, bet jis man jau vieaosriopki patinka, taip kad tikiuosi jis gyvuos dar daug kartu po tris metus (jei tik autorei nepritruks ikvepimo, ko ir linkime :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>