LABASadorius arba 2 metai su LABAS

Pin It

Daug kas manęs klausinėjo ir vis domėjosi kas yra LABASadorius ir kaip aš juo tapau. Todėl noriu pasidalinti su Jumis visais savo sėkmės istorija, kaip prieš gerus dviejus metus tapau LABASadoriumi ir kokią patirtį įgijau tapęs LABAS šeimos nariu.

LABASadorius- kas tai?

Tai LABAS ambasadorius, kuris atstovauja LABAS prekinį ženklą. LABASadoriai generuoja naujus pasiūlymus, kuria LABAS produktus, pirmieji išbando visas naujoves, dalyvauja visuose LABAS renginiuose. LABASadorius- LABAS vartotojų balsas, mes komunikuojame su visais vartotojais, galime tiesiai Bitei pasakyti kas negerai ir ką reikia keisti. Svarstome ir renkame žvaigždes naujoms reklamoms- žinoma ir mes jose filmuojamės ir fotografuojamės.
O štai ir mūsų pristatomasis filmukas:

 Kaip patekau į LABASadorių gretas

uzimk_labasadoriaus_kedeAtsimenu puikiai, kaip naršydamas internete pamačiau reklaminį baner‘į su pasiūlymu užpildyti anketą ir užimti 1 iš 21 LABASadorių kėdę. Kadangi buvau ištikimas LABAS vartotojas jau nuo tada, kai LABAS pakuotė buvo pardavinėjama CD dėžutėje, pamaniau, kad galiu būti kaip tik tas vienas iš 18 LABASadorių. Atsidarius anketą buvo klausinėjama įvairių klausimų: nuo klausimo „kiek draugų turi facebook’e“ iki rimtų klausimų „ką pasiūlyčiau naujo LABASui“. Pabandžius pirmą kartą išsiųsti anketą- neleido, kadangi buvau perdaug prirašęs 😀 Tačiau šiek tiek sutrumpinus atsakymus ir pasiūlymus anketą pavyko išsiųsti!

Po savaitės ar daugiau sulaukiau skambučio su geromis žiniomis, kad Bitei ir LABASui patiko mano anketa ir nori pasikviesti į pokalbį dėl „darbo“. Aš savimi pasiklioviau, kadangi jau gerai žinojau LABAS istoriją (500 nemokamų SMS, SMS unlimited) ir kitas jau gerai žinomomis tapusias reklamas ir pasiūlymus. Atvykus į pokalbį jau lūkuriavo keletas atrinktųjų. Vienam išėjus pasiteiravau kaip ten, kas tokie sėdi komisijoje. Išgirdus, kad klausia „ką darytum jeigu tektų eiti nuogam Šiaulių bulvare“ ir sužinojus, kad komisijoje sėdi Radistai kartu su Arnoldu Lukošiumi šiek tiek išsigandau, nes galvojau, kad bus paprasti žmonės, o dabar.. Žvaigždės!
Atėjo laikas įeiti į vidų. Ok, susipažinau su visais buvusiais komisijoje ir prasidėjo pokalbis. Kalbėjau praktiškai aš, nes norėjau labai daug ką pasakyt, bet ir taip dalį užmiršau… Gavau pliusą iš Rolando už geras idėjas. Po pokalbio tikėjau, kad mane pasirinks, nes daug ką papasakojau. Po atrankų visuose miestuose, sulaukiau skambučio iš Eglės, kuri buvo atsakinga už LABASadorius ir pranešė, kad patekau į LABASadorių gretas (Vūhū!).

I- oji kadencija

Visų mūsų laukė meet’as a.k.a Teambuilding’as Ignalinoje. Iš didžiųjų miestų susirinko po 3 ar daugiau nuostabius žmones. Aš priklausiau Šiaulių grupei, kurioje dar buvo vienas vaikinas ir mergina- Mantas ir Kristina. Visi buvo pilni minčių, idėjų kaip priversti pasaulį suktis net į kitą pusę. Ignalinoje mokėmės, klausimės apie LABAS brand’ą, jo istoriją, siekius ir sekančius LABAS tikslus mums padedant. Pramogavome, plaukiojome baidarėmis taip dar labiau sustiprindami savo, kaip kolegų ryšį. :)

Per pirmą kadenciją suorganizavome šokių turnyrą „ŠOK ŠOK ŠIAU“, „LABAS, Monmartre“, „LABAS vandens šautuvėlių mūšis“. Žinoma, renginiai buvo for fun, mūsų ir kitų žmonių  nuotaikai ir linksmumui pakelti. Bet visas savo jėgas ir žinias dėjome į tai, kaip sustiprinti LABAS brand’ą ir padaryti jį žinomiausią. Teikėme pasiūlymus susijusius su LABAS Linksmai programa, galvojome kokį planą visi norėtų naudoti ir visada jį turėtų užsisakę. Per kiekvieną susirinkimą brainstorm’inome ir nenustygome vietoje neišreiškę vienokios ar kitokios nuomonės apie LABAS ir kaip jį dar pagerinti ar pasakyti ko dar reikia.

labasadoriai_I_kadencija

Visi LABASadoriai iš visos Lietuvos

Dalyvavome renginiuose, padėjome juos organizuoti ir reklamuoti. Sudalyvauta daugybėje įvairiausių renginių, nusifotografuota su įvairiomis žvaigždėmis. Pirmoji kadencija buvo tiesiog nuostabi ir neišdildomi įspūdžiai išliko iki šiol.

II- oji kadencija

buk_labasadoriusLaikas keičiasi, vieniems tenka išvykti studijuoti, dirbti ar tiesiog nebenori būti LABASadoriais todėl tenka ieškoti naujų LABASadorių. Šį kartą jau mes patys- senbuviai sėdėjome atrankose, už komisijos stalo ir pasikvietę anketose sužibėjusius pretendentus į naujus LABASadorius, juos kamantinėjome. Išsirinkome jau prie esamų LABASadorių dar po 1 arba 2 naujus LABASadorius prie kiekvieno miesto ir jau mūsų pasidarė dar daugiau ir dar įdomiau.

Šį kartą naujoms pažintims sustiprint išvykome į Ukmergę, kur taip pat kalbėjome apie LABAS, susipažinome su naujovėmis, kalbėjome apie renginių organizavimą su LABAS Smogikų organizatoriumi Donatello. Buvo pristatytas mūsų pačių pasiūlytas planas VISI, kuris yra pats geriausias planas LABAS istorijoje (gal kiek perdedu, bet reikia pasigirti). Teko plaukioti baidarėmis taip pat, bet vien tuo neapsiribojome ir bridome per pelkes ir ieškojome naktinių „ežių“ ir kitų gyvių, kurie man susisiurbė į kojas 😀 Buvo kuriamas jau antras LABASadorių reprezentacinis filmukas su naujais LABASadoriais, kuriems teko lakstyti po miškus ir ieškoti magiškos geltonos kortelės.

Po tokio puikaus jau antrosios kadencijos Teambuilding’o vykome į Palangą, kurioje pirmą kartą vyko didžiausias festivalis Baltijos šalyse- LABAS Festas su pasaulinio mąsto didžėjumi Tiësto. Šio Festo metu mes stengėmės, kad renginys būtų kuo labiau nusisekęs ir būtų kartojamas kiekvienais metais, todėl stengėmės padėti kuom tik galėjome. Teko net stovėti prie Palangos įvažiavimo su Tiësto stendu 😀

Geriausias pasitikimas Planagoje

Geriausias pasitikimas Planagoje

Festo metu organizavome baudų mėtymo, futbolo ir skraidančių lėkščių mėtymo žaidimus su prizais, kad ir mums ir kitiems būtų ką veikti laukiant vakaro. O sulaukus vakaro jau galėjome atsipūsti ir mėgautis Dj Tiësto iš VIP pakylos.

II-osios kadencijos LABASadorių komanda kartu su Ingu

II-osios kadencijos LABASadorių komanda kartu su Ingu

 III- oji kadencija

Metams einant į pabaigą , kad ir kaip būtų gaila, mūsų dar labiau sumažėjo, nes daug kas iš mūsų pamėgo užsienį ir vyko ten arba tiesiog persikėlė į kitą miestą. Trečiosio kadencijos metu susikoncentravome tik ties LABAS pasiūlymais ir LABAS Smogikų bei LABAS Festo renginiais. Susitikinėjome, bendravome el. paštu, kalbėdavomės gyvai, telefonu, arba per video pokalbius. Kiekvienas turėjo savo gyslelę: kam artimesni konkurentų sekimai, kam renginių organizavimas ir reklamavimas, o kam klaidų ieškojimas web puslapyje, o kam ir viskas viename :)

Atėjo vėl vasara ir vėl LABAS Festas su dar viena garsia žvaigžde- ATB. Šį kartą jau nebereikėjo stoviniuoti prie įvažiavimo, o darbavomės pačiame renginyje. Kas prie tinklinio, kas didžiulius kamuolius pūtė, o kas tiesiog slėpėsi nuo saulės. Dar vieni metai, dar vieni nepakartojami prisiminimai kartu su tokia puikia komanda. Ką čia komanda.. Su šeima! Per tiek laiko mes tapome kaip antra šeima, kuri vienas kitą supranta ir padeda.

Su didžiaisiais kamuoliais, kuriuos reikėjo mėtyti per ATB

Su didžiaisiais kamuoliais, kuriuos reikėjo mėtyti per ATB

Būdamas LABASadoriumi įgavau daug įdomios patirties, sužinojau daug naujovių ir pamačiau LABAS „virtuvę“. Susipažinau su labai nuostabiais žmonėmis. Pakeičiau požiūri į operatorius ir supratau, kad ne visi yra tokie sąžiningi kaip rodo reklamos. Tikiuosi, kad savo ateitį siesiu su telekomunikacijomis ir stengsiuos dirbti kartu su LABAS. Ačiū, kad skaitėte!

labasadorius

Jeigu norite susipažinti su visais LABASadoriais, užsukite į LABAS puslapįO jeigu turite klausimų, pasiūlymų susijusių su LABAS, o galbūt norite kortelės su specialiais tarifais nemokamai? Parašykite man el. paštu eimantas@labasadoriai.lt

6 thoughts on “LABASadorius arba 2 metai su LABAS

 1. Įdomi istorija, žiūriu neblogai laiką praleidai su LABAS. :)

  Atsimenu kai tapai LABASadorium, visai įdomi bendruomenė pasirodė, bet kažkaip užsitingėjau užpildyti anketą ir išsiųsti, nors lyg ir norėjau. :>

 2. Gražus straipsnis, tikrai įdomiai atrodo visa jūsų veikla.
  *
  Labai patiko, kai buvo 10 ct/min. premija už skambučius iš kitų tinklų. Sąskaita truputį pasipildydavo. Būtų smagu, jei tokia akcija sugrįžtų :)

  • Labai ačiū :)

   O kas dėl premijos, tai tiesiog pagal Ryšių Reguliavimo Tarnybos įsakymą pasikeitus tarifams yra nuostolinga visiems operatoriams toliau siūlyti premiją už gaunamą skambutį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>