Ką aš pamačiau atėjęs į „Geriausias 2012 metų Kanų liūtų reklamas“

Pin It

„Nebūtina nusimauti kelnes, kad būtų gera reklama“- tokiu šūkiu šiais metais pasitinka geriausiomis pripažintos ir Kanų liūtų apdovanojimais vainikuotos geriausios 2012 metų reklamos. Kaip ir kiekvienais metais, vienu metu visuose Lietuvos Forum Cinemas kino teatruose buvo galima pamatyti įspūdingiausias ir Kanų liūtų apdovanojimus pelniusias reklamas. Kaip ir visada, ne visos reklamos pataiko tiesiai į dešimtuką ir apibūdina prekę. Tačiau reklamų buvo įvairių: nuo juokingų ir už komediją įdomesnių iki verčiančių susimąstyti ir pagalvoti, kad gyvenime ne viskas rožėmis klota. Taip pat buvo ir jau mėme tapusia alaus reklama su jau gerai internautams žinoma fraze „I’m not always drink beer but when i do..“ ir daug kitų. Visos šios reklamos buvo suskirstytos pagal apdovanojimus: Bronze Lion, Silver Lion, Gold Lion ir Grand Prix. Tad šį kartą norėčiau pasidalinti labiausiai patikusiomis reklamomis.

Bronze Lion

Pavadinimas: Cross Country
Užsakovas: Wolkswagen
Agentūra: DDB

Silver Lion

Pavadinimas: Security Cams
Užsakovas: Coca- Cola
Agentūra: Wunderman

Gold Lion

Pavadinimas: Roadside Ditch, House
Užsakovas: DIRECT TV
Agentūra: Grey

Prieš pat reklamą pateikiama informacija apie rodomą reklamą ir kai tik salėje esantys žiūrovai pamato užrašą DIRECT TV, jau iškart nusiteikia geroms emocijoms, kadangi šios reklamos buvo vienos linksmiausių ir sulaukė daugiausiai ovacijų. Daugiau DIRECT TV reklamų galite rasti YouTube kanale.

Grand Prix

Pavadinimas: Back to the Start
Užsakovas: Chipotle
Agentūra: Creative Artists Agency

Labai gražiai pateikta mintis ir tai, kas norėta pasakyti. Norisi žiūrėti dar ir dar.

Apibendrinimas: Tai turbūt vienintelis kartas metuose kai mes mokame už tai, kad pamatytumėme reklamas. Visos reklamos truko dvi valandas, tačiau neteko nuobodžiauti, nes reklamos buvo įdomios ir visos sukurtos skirtingu stiliumi. Iš kai kurių reklamų galima pasisemti idėjų ir įgyvendinti savo projektus, tačiau šiam kartui tai lieka paslaptyje.
Įvertinimas: 9/10

2 thoughts on “Ką aš pamačiau atėjęs į „Geriausias 2012 metų Kanų liūtų reklamas“

  1. O mum su drauge labiausiai įstrigo meksikietiškos reklamos apie knygų skaitymą (tiesa, nebepamenu ar ten knygyną, ar kažką panašaus reklamavo).
    Bet 2011 metais gal kiek įdomiau buvo, kažkaip daugiau juokėmės :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>