Atradimas: Humble Bundle

Pin It

Aš kaip piratas ir šiaip free soft’o mėgėjas niekada nesuprasdavau kodėl visi geimeriai taip masiškai perka įvairius žaidimus, moka už juos nemažus pinigus ir net kremtasi, kai nespėja įsigyti vienokio ar kitokio žaidimo. Vyksta žaidimų raktų perpardavinėjimai, o kiti net ir neblogą verslą daro iš to. Esu pirkęs žaidimą, bet už 0 Lt, nes vistiek galvojau, kad nėra tikslo mokėti pinigų už tai, ką galima gauti nemokamai (jaunesio manęs nuomonė). Pirmas legalus žaidimas buvo Burnout Paradise: The Ultimate Box su kalėdine akcija. Žinia spėjo greitai išplisti ir jau visi turėjo šį žaidimą savo kompiuteriuose.

Tačiau visai neseniai, o tiksliau, praėjusią savaitę atradau jau kitiems gerai žinomą, tačiau man visišką naujieną – Humble Bundle puslapį, kuriame stogą raunančia kaina pardavinėjami žaidimai ir įvairūs rinkiniai už pačių pirkėjų norimą kainą. O tiksliau, vos nuo 0.01 $ buvo galima įsigyti Humble Origin Bundle su tokiais žaidimais, kaip: Dead Space, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Crysis 2 Maximum Edition, Mirror’s Edge, Dead Space 3, Medal of Honor, o sumokėjus daugiau, nei vidurkis, t.y. 4,93 $ (~13 Lt) ar daugiau, buvo galima gauti dar šiuos papildomus žaidimus: Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising, Battlefield 3, Populous, The Sims 3 su keliais papildymais.
Taip, susigundžiau tokia akcija ir nusipirkau visus šiuos žaidimus!!!!!!!!11!vienasvienas! O kai dar toks reklaminis klipas, tai kitaip ir nebūčiau galėjęs pasielgti.

thehumbleoriginbundle

Prasideda studentiškas gyvenimas, reikės kažką veikti per paskaitas, ar ne? 😀 O kai visai neseniai įsigijau naują notebook’ą, tai k Jau teko išbandyti turimą Burnout Paradise: The Ultimate Box ir Crysis 2 Maximum Edition, kuris paliko tikrai gerą įspūdį, kaip pirmo asmens šaudyklė, perėjus nuo COD 2 ir CS 1.6 laikų. Nenusipirkus sausainio ir neužsigėrus kava iš Cofee Innčiko, sutaupytus pinigus išleidau tikrai ne pačiam blogiausiam tikslui, o žinant, kad kai kurie žaidimai yra skirti ne tik Origin bet ir Steam’ui, tai pirkinys buvo win-win. Tokie išpardavimai tęsiasi ir toliau, nes šiuo metu yra siūlomi ir kitokie rinkiniai, tik nepatingėkit užsukti į jų puslapį.

Konkursas

Okey, perskaitėt šį įrašą, tačiau manote, kad tiesiog išvaistėt keletą minučių savo gyvenimo? Klystat, nes vienam iš jūsų noriu padovanoti Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin raktą, o kitam… O kitam Crysis 2 Maximum Edition Steam raktą.
Komentuojate (galite laikinti, šerinti ir tvytinti) šį įrašą, komentaro pabaigoje parašote kurio žaidimo rakto norite ir po svaitės burtu keliu išrinksiu laimėtojus! Nepamirškit įrašyti el. pašto adreso į reikiamą laukelį, nes kitu atveju negalėsiu susisiekti su laimėtoju. GO!
p.s. Jeigu bus daug norinčių, padovanosiu dar kokį raktą :)

10 thoughts on “Atradimas: Humble Bundle

  1. Realiai gali kažkiek palaukęs nusipirataut viską, bet pirkdamas parodai, kad remi žaidimo kūrėjus, rėmėjus blah blah blah blah… pirataut nieko blogo, bet jei turi galimybę manau turėtum pirkt :)

    O dėl prizo tai aišku, kad ‘Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin’ 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>